Обладнання

Краскопульт пневматичний, пульверизатор ALFAJET G-70S 1,6 мм; 1,8мм

Зручний у використанні пульверизатор ALFAJET G-70S з діаметром сопла 1.6 мм і 1,8 мм призначений для проведення робіт будь-якого рівня складності: нанесення захисних, декоративних, ізоляційних покриттів на різні поверхні: пластик, метал, дерево, кераміку, нанесення меблевих клеїв на розчиннику.
Контейнер пістолета має нижнє розташування і здатний вмістити в себе 1000 мл рідини, що розпорошується.
Виготовлений із якісного металу, що надає можливість працювати з особливо агресивними матеріалами. Тиск на виході становить 3-5 атм. Витрата повітря коливається в межах – 130 – 230 л/хв. Розмір сполучної частини повітрозабірника 1/4 дюйми, розмір частини вхідного патрубка для рідини 3/8 дюйми.
Застосовуються при проведенні зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт, фарбуванні металоконструкцій в автосервісах, нанесенні пожежостійких складів.
____________________________________________________

Краскопульт пневматичний, пульверизатор ALFAJET W-77P 1,8 мм

Пневматичний пульверизатор ALFAJET W-77P 1,8мм не має бачка і призначений під систему. Оснащений трьома регулюваннями: ширини факела, вхідного тиску та подачі матеріалу. Хромоване покриття підвищує механічну стійкість корпусу та забезпечує захист від корозії. Має ідеальні ергономічні показники: оптимальне положення центру тяжіння, низьке зусилля на пусковому курку. Легке очищення та обслуговування завдяки гладкому хромованому корпусу.
Тиск на виході становить 3-5 атм. Витрата повітря коливається в межах – 130 – 230 л/хв. Розмір сполучної частини повітрозабірника 1/4 дюйми, розмір частини вхідного патрубка для рідини 3/8 дюйми. Призначений для проведення робіт будь-якого рівня складності: нанесення захисних, декоративних, ізоляційних покриттів на різні поверхні: пластик, метал, дерево, кераміку, нанесення меблевих клеїв на сольвенті.
______________________________________________________

Краскопульт пневматичний пульверизатор GES PLATINUM 506S 1,8 мм

Пульверизатор пневматичний GES PLATINUM 506S 1,8мм – це ТОП лінійки
Його переваги:
– вага всього 460 г;
– Високоякісна сталь;
– хімостійке внутрішнє напилення;
– якість збирання.
Цей пульверізатор не має бачка і призначений під систему. Оснащений трьома регулюваннями: ширини факела, вхідного тиску та подачі матеріалу. Хромоване покриття підвищує механічну стійкість корпусу та забезпечує захист від корозії. Має ідеальні ергономічні показники: оптимальне положення центру тяжіння, низьке зусилля на пусковому курку. Легке очищення та обслуговування завдяки гладкому хромованому корпусу.
Тиск на виході становить 3-5 атм. Витрата повітря коливається в межах – 130 – 230 л/хв. Розмір сполучної частини повітрозабірника 1/4 дюйми, розмір частини вхідного патрубка для рідини 3/8 дюйми. Призначений для проведення робіт будь-якого рівня складності: нанесення захисних, декоративних, ізоляційних покриттів на різні поверхні: пластик, метал, дерево, кераміку, нанесення меблевих клеїв на сольвенті.
___________________________________________________

Мембранний насос з пневмоприводом, пневмонасос DPX 05 AL/T DiaPump


Мембранні, діафрагмові насоси для хімії, продуктів харчування. З інноваційною системою розподілу повітря, геометрією насосних камер і системою клапанів дозволяють перекачувати широкий спектр агресивних продуктів (концентровані кислоти, луги, розчинники, лаки, клеї, рідини з наявністю зважених частинок розміром до 10 мм, абразивних продуктів та ін.). ) з вязкістю від 6000 до 55000 сПз.
Застосування: розчинників, азотної кислоти, аміаку, бутану, водню, вязких рідин, глини, золи, каолінової суспензії, карбаміду, карбонату, фарби, лаку, насиченого аміну, олеуму, пероксиду, сірки, систем зворотного осмосу, спирту, оцтової , фосфатів, фосфорної кислоти, шлаку, шлікеру, лугу, етилену, ефірів.
Висота подачі (max): 80м.
Країна виробництва: Туреччина
Матеріал проточної частини: алюміній
Температура (max), 95 С
Максимальна вязкість, 20000сПз
Продуктивність, 57л/хв
Вибухозахист так
Тиск повітря (max), 8,4 бар
Продуктивність, 3,42 м.куб/год.
Матеріал мембрани з боку рідини PTFE
Максимальний діаметр твердих включень, 3мм
Діаметр продуктової магістралі 3/4″
Діаметр пневматичної магістралі 1/4″
Висота сухого всмоктування (max), 6м.
Висота всмоктування під затокою (max), 9,8м.
Рівень шуму, 65дб
Вага: 4,9 кг

Будемо раді співпраці!